POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Expertwpc Sp z o.o. z siedzibą ul. Kozienicka 84/1, 26-600 Radom zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
deska WPC

Dostawa - czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia:
Każdy produkt posiada informację o przybliżonym terminie realizacji, który zaczyna obowiązywać w momencie otrzymania potwierdzenia zamówienia, zazwyczaj jest to 7 dni roboczych.Składając zamówienie z kilku produktów należy uwzględnić najdłuższy z terminów wysyłki do 7-14 dni roboczych.

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 16, realizowane będą następnego dnia roboczego.
 
Płatność:
W sytuacjach płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Uwaga!
Czas realizacji zamówień składanych w szczycie sezonu (od kwietnia do września) może się nieznacznie wydłużyć.

Dołożymy wszelkich starań, by opóźnienia wynikające z obłożenia zamówień, nie były dłuższe niż 5 dni roboczych.
 
Kurier:
Przesyłki dostarczane są przez firmy kurierskie na terenie całej Polski.
Czas doręczenia uwarunkowany jest od przewoźnika, adresu dostawy i rodzaju paczki.
Dostawa przez kuriera realizowana jest do 48 godzin (w dni robocze) od dnia wysyłki.
 
Odbiór osobisty:
Zamówiony towar można odebrać bezpośrednio w naszych Punktach odbioru zlokalizowanych w: 26-600 Radom, ul. Kozienicka 84/1, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru.

EXPERTWPC  przykłada wszelkich starań, aby czas od zakupu do odebrania paczki był jak najkrótszy, czas realizacji to 7 dni roboczych, od zatwierdzenie umowy zakupu.

Pamiętaj:
W przypadku zamówień wysyłanych kurierem pamiętaj żeby sprawdzić przesyłkę przy kurierze w momencie odbioru.

W razie uszkodzeń, lub niezgodności kurier ma obowiązek przyjąć protokół  reklamacyjny. Dokument  będzie  stanowić jedyną podstawę do reklamacji zamówienia.

Zamówienia są dostarczane w godzinach pracy firm spedycyjnych - najczęściej od 9:00 do 17:00 w dni powszednie.

Kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru dla Klienta.

zobacz nasze Bestsellery
Deska startowa Empatia - grafit
dostępne różne wymiary
Cena: 139.72 zł
1mb: 49.90 zł, 1m2: 361.59 zł
Deska startowa Empatia - jasny brąz
dostępne różne wymiary
Cena: 139.72 zł
1mb: 49.90 zł, 1m2: 361.59 zł
Deska WPC 3D - antracyt
dostępne różne wymiary
Cena: 95.68 zł
1mb: 29.90 zł, 1m2: 213.57 zł
Deska WPC 3D - ciemny brąz
dostępne różne wymiary
Cena: 95.68 zł
1mb: 29.90 zł, 1m2: 213.57 zł
Dlaczego deska WPC?

Deska tarasowa WPC oraz deska ogrodzeniowa WPC - jej najważniejsze zalety:

 

Odporność, trwałość i wytrzymałość deski WPC

Deska WPC to deska kompozytowa zbudowana w 60% z mączki drzewnej, 30% z polietylenu oraz pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deskę WPC przed płowieniem. Dzięki takie budowie panel WPC jest odporny na ścieranie, warunki atmosferyczne, gnicie, butwienie, atak grzybów i insektów, produkt jest również trudnopalny. Desek WPC nie należy impregnować, a ich trwałość wynosi nawet 25 lat

.

Łatwy i szybki montaż deski WPC

Deska WPC na taras – jej prosta i szybka w ułożeniu. Jeżeli nasz taras nie jest duży to ułożenie deski tarasowej WPC zajmuje kilka godzin. Akcesoria używane do montażu to deski WPC to: legary, maskownice, listwy oraz stalowe łączniki. Klipsy układane między deskami WPC zapewniają stabilność i dzięki nim deska WPC zamontowana może być bez widocznych wkrętów, co na pewno nadaje subtelniejszy wygląd całego tarasu.

 

Deska WPC – bogata kolorystyka

Deska kompozytowa dostępna jest w wielu kolorach. Najbardziej popularne kolory deki WPC to: antracyt, grafit, ciemny brąz, jasny brąz, teak, ciemny orzech. Wybierając odpowiedni odcień deski WPC dla naszego tarasu możemy mieć pewność, ze przez długie lata będziemy cieszyli się intensywnym kolorem. W przeciwieństwie do drewna deska kompozytowa WPC nie wymaga impregnacji, ani malowania co jest jednym z licznych jej atutów.

 

Dostępna faktura deski tarasowej WPC

Każdy z nas na pewno ma inne oczekiwania co do wyglądu tarasu. Dlatego nowoczesne deski WPC oprócz szerokiej gamy kolorystycznej oferują różny wybór faktury deski tarasowej. Deski kompozytowe WPC to materiał wytwarzany sztucznie, w którym usunięto wady typowe dla naturalnego drewna. Nie zawierają sęków, sinizn czy pęcherzy żywicznych. Najbardziej popalane faktury / uszlachetniania deski WPC to: szlif, ryfel, szczotka czy deseń.

Kontakt z nami

Expertwpc Sp z o.o.

NIP: 796-300-80-97

Nr konta bankowego: ING 47 1050 1793 1000 0090 8145 9936

26-600 Radom,
ul. Kozienicka 84/1