POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Expertwpc Sp z o.o. z siedzibą ul. Kozienicka 84/1, 26-600 Radom zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
deska WPC

O firmie

Firma Expert WPC zajmuje się dystrybucją deski tarasowej wiodących polskich producentów. Wybieramy tylko najlepsze produkty, które są sprzedawane w naszym sklepie On-Line. Wybierając nasz sklep internetowy mają Państwo gwarancję:

  • bezpiecznych zakupów,
  • szybkiej dostawy,
  • najwyższej jakości obsługi,
  • możliwie najniższej ceny.

CO TO JEST KOMPOZYT WPC

 

Systemy tarasowe
Producenci systemów desek tarasowych prześcigają się między sobą w rozbudowie swoich systemów w nowe elementy i rozwiązania: podnoszące walory estetyczne, ułatwiające montaż oraz poprawiające jakość materiałów. Różnorodność wzorów, kolorów, wymiarów i systemów mocowań gwarantuje, że każdy klient zainteresowany posiadaniem pięknego tarasu na długie lata znajdzie coś dla siebie.
 
To co łączy wszystkie systemy tarasowe WPC z najwyższej półki to niesamowita trwałość uzyskana głównie dzięki proporcjom około 45 % drewna, 45% PVC i 10% dodatków takich jak barwniki, filtry UV, stabilizatory koloru itp. To właśnie to ostatnie 10 % w głównej mierze stanowi o jakości produktu, a co za tym idzie jego cenie.
Poniżej kilka zalet produktów dzięki którym systemy tarasowe WPC cieszą się wciąż rosnącą popularnością :

Trwałość - profile kompozytowe powstają w wyniku technologicznego połączenia drewna i PVC.
W efekcie produkt otrzymany posiada dużo lepsze właściwości niż jego składowe. Dzięki takiej technologii powstaje materiał o solidnym i estetycznym wyglądzie drewna, mający jednocześnie pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Design imitujący naturalne drewno, dopełnia wyjątkowa trwałość, która sprawia, że komfort użytkowania nie ulega pogorszeniu przez wiele lat.
 
Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda - deski kompozytowe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dodatków nie wymagają malowania ani impregnacji, co w bardzo dużym stopniu ułatwia korzystanie z tarasów i innych powierzchni z nich wykonanych. Dodatkowo nie sposób nie zwrócić uwagi na oszczędności wynikające z braku konieczności zabezpieczania powierzchni przed wilgocią oraz ich malowania, co jest konieczne przy powierzchniach drewnianych.
 
Bezpieczeństwo - materiały kompozytowe są bezpieczne dla alergików, nie zawierają substancji szkodliwych ani metali ciężkich, w przeciwieństwie do drewna są niepalne. Dzięki szczotkowanej powierzchni są antypoślizgowe nawet gdy deski są mokre. Dzięki swym właściwością nie gniją, nie pękają, ani nie porastają mchem czy innymi grzybami. Dodatkowo w porównaniu do drewna nie ma ryzyka występowania drzazg, więc bez obaw mogą się bawić nawet małe dzieci.

Gwarancja - pewni jakości swych produktów producenci dają nawet  25-letnią gwarancje na swoje systemy.

zobacz nasze Bestsellery
Deska WPC 3D - grafit
dostępne różne wymiary
Cena: 95.68 zł
1mb: 29.90 zł, 1m2: 213.57 zł
Deska elewacyjna lamelowa 3D - szary kamienny
26x219x2900mm
Cena: 168.00 117.00 zł
1mb: 40.34 zł, 1m2: 184.22 zł
Deska elewacyjna lamelowa 3D - orzech
26x219x2900mm
Cena: 168.00 117.00 zł
1mb: 40.34 zł, 1m2: 184.22 zł
Deska startowa Empatia - jasny brąz
dostępne różne wymiary
Cena: 139.72 zł
1mb: 49.90 zł, 1m2: 361.59 zł
Dlaczego deska WPC?

Deska tarasowa WPC oraz deska ogrodzeniowa WPC - jej najważniejsze zalety:

 

Odporność, trwałość i wytrzymałość deski WPC

Deska WPC to deska kompozytowa zbudowana w 60% z mączki drzewnej, 30% z polietylenu oraz pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deskę WPC przed płowieniem. Dzięki takie budowie panel WPC jest odporny na ścieranie, warunki atmosferyczne, gnicie, butwienie, atak grzybów i insektów, produkt jest również trudnopalny. Desek WPC nie należy impregnować, a ich trwałość wynosi nawet 25 lat

.

Łatwy i szybki montaż deski WPC

Deska WPC na taras – jej prosta i szybka w ułożeniu. Jeżeli nasz taras nie jest duży to ułożenie deski tarasowej WPC zajmuje kilka godzin. Akcesoria używane do montażu to deski WPC to: legary, maskownice, listwy oraz stalowe łączniki. Klipsy układane między deskami WPC zapewniają stabilność i dzięki nim deska WPC zamontowana może być bez widocznych wkrętów, co na pewno nadaje subtelniejszy wygląd całego tarasu.

 

Deska WPC – bogata kolorystyka

Deska kompozytowa dostępna jest w wielu kolorach. Najbardziej popularne kolory deki WPC to: antracyt, grafit, ciemny brąz, jasny brąz, teak, ciemny orzech. Wybierając odpowiedni odcień deski WPC dla naszego tarasu możemy mieć pewność, ze przez długie lata będziemy cieszyli się intensywnym kolorem. W przeciwieństwie do drewna deska kompozytowa WPC nie wymaga impregnacji, ani malowania co jest jednym z licznych jej atutów.

 

Dostępna faktura deski tarasowej WPC

Każdy z nas na pewno ma inne oczekiwania co do wyglądu tarasu. Dlatego nowoczesne deski WPC oprócz szerokiej gamy kolorystycznej oferują różny wybór faktury deski tarasowej. Deski kompozytowe WPC to materiał wytwarzany sztucznie, w którym usunięto wady typowe dla naturalnego drewna. Nie zawierają sęków, sinizn czy pęcherzy żywicznych. Najbardziej popalane faktury / uszlachetniania deski WPC to: szlif, ryfel, szczotka czy deseń.

Kontakt z nami

Expertwpc Sp z o.o.

NIP: 796-300-80-97

Nr konta bankowego: ING 47 1050 1793 1000 0090 8145 9936

26-600 Radom,
ul. Kozienicka 84/1