POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Expertwpc Sp z o.o. z siedzibą ul. Kozienicka 84/1, 26-600 Radom zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
deska WPC

Montaż

Specjalizujemy się w wykonaniu tarasów, balkonów, powierzchni przy basenowych, schodów, ogrodzeń oraz innych prac z materiału jakim jest deska tarasowa kompozytowa.

Nawiązując z nami współprace zapewniają sobie państwo kompleksową usługę. Bezpłatny pomiar i wycena, pomoc i doradztwo w wyborze i sposobie wykonania państwa zleceń.

Deski zamawiamy na wymiar dopasowując tym samym ich długość indywidualnie do każdej inwestycji, co gwarantuje osiągnięcie wysokiego poziomu estetyki wykonania. Na wszystkie prace otrzymują państwo gwarancje 2-3 letnią na montaż, oraz gwarancje producenta na materiał.

Dobrze przeszkolona, młoda, sprawnie działająca ekipa, pracująca na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie, zapewnia wykonanie każdego zlecenia szybko, w terminie, przystępnych cenach i najwyższej jakości.

Jak sami państwo widzą Nawiązując z nami współprace zapewniacie sobie kompleksową i fachową usługę, maksimum spokoju, oraz gwarancje należytego wykonania prac.

Swoje usługi oferujemy w miastach takich jak Warszawa, Radom, Lublin, Kielce,Łódz,Katowice i ich okolicach. Możliwy jest również montaż na terenie całej Polski.

Przed każdą realizacją zamówienia sporządzamy wycenę na podstawie przesłanych przez Państwo informacji drogą mailową.

Przesyłając informację prosimy o podanie:

  1. imię i nazwisko, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail)
  2. typ inwestycji, tj. taras, elewacja, ogrodzenie itp.
  3. rysunek schematyczny, projekt, dokładne wymiary
  4. różnice poziomów pomiędzy gruntem, a progiem drzwi lub planowanym punktem wysokości tarasu

 W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów prosimy o dołączenie do wiadomości email pliku ze zdjęciami miejsca, gdzie będzie usytuowana planowana inwestycja.

Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca, co oznacza, że Klient po zapoznaniu się z naszą ofertą nie musi korzystać z naszych usług.

zobacz nasze Bestsellery
Deska startowa Empatia - antracyt
dostępne różne wymiary
Cena: 139.72 zł
1mb: 49.90 zł, 1m2: 361.59 zł
Deska elewacyjna lamelowa 3D - brąz IPE
26x219x2900mm
Cena: 117.00 zł
1mb: 40.34 zł, 1m2: 184.22 zł
Deska WPC 3D - jasny brąz
dostępne różne wymiary
Cena: 95.68 zł
1mb: 29.90 zł, 1m2: 213.57 zł
Deska startowa Empatia - ciemny brąz
dostępne różne wymiary
Cena: 139.72 zł
1mb: 49.90 zł, 1m2: 361.59 zł
Dlaczego deska WPC?

Deska tarasowa WPC oraz deska ogrodzeniowa WPC - jej najważniejsze zalety:

 

Odporność, trwałość i wytrzymałość deski WPC

Deska WPC to deska kompozytowa zbudowana w 60% z mączki drzewnej, 30% z polietylenu oraz pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deskę WPC przed płowieniem. Dzięki takie budowie panel WPC jest odporny na ścieranie, warunki atmosferyczne, gnicie, butwienie, atak grzybów i insektów, produkt jest również trudnopalny. Desek WPC nie należy impregnować, a ich trwałość wynosi nawet 25 lat

.

Łatwy i szybki montaż deski WPC

Deska WPC na taras – jej prosta i szybka w ułożeniu. Jeżeli nasz taras nie jest duży to ułożenie deski tarasowej WPC zajmuje kilka godzin. Akcesoria używane do montażu to deski WPC to: legary, maskownice, listwy oraz stalowe łączniki. Klipsy układane między deskami WPC zapewniają stabilność i dzięki nim deska WPC zamontowana może być bez widocznych wkrętów, co na pewno nadaje subtelniejszy wygląd całego tarasu.

 

Deska WPC – bogata kolorystyka

Deska kompozytowa dostępna jest w wielu kolorach. Najbardziej popularne kolory deki WPC to: antracyt, grafit, ciemny brąz, jasny brąz, teak, ciemny orzech. Wybierając odpowiedni odcień deski WPC dla naszego tarasu możemy mieć pewność, ze przez długie lata będziemy cieszyli się intensywnym kolorem. W przeciwieństwie do drewna deska kompozytowa WPC nie wymaga impregnacji, ani malowania co jest jednym z licznych jej atutów.

 

Dostępna faktura deski tarasowej WPC

Każdy z nas na pewno ma inne oczekiwania co do wyglądu tarasu. Dlatego nowoczesne deski WPC oprócz szerokiej gamy kolorystycznej oferują różny wybór faktury deski tarasowej. Deski kompozytowe WPC to materiał wytwarzany sztucznie, w którym usunięto wady typowe dla naturalnego drewna. Nie zawierają sęków, sinizn czy pęcherzy żywicznych. Najbardziej popalane faktury / uszlachetniania deski WPC to: szlif, ryfel, szczotka czy deseń.

Kontakt z nami

Expertwpc Sp z o.o.

NIP: 796-300-80-97

Nr konta bankowego: ING 47 1050 1793 1000 0090 8145 9936

26-600 Radom,
ul. Kozienicka 84/1